31 föremål
Fåtölj omkring 1900.
4d 2 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
5d
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
2d 2 tim
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK