81 föremål
Büro Famos, soffbord, "Tuk Large", Bolia.
15m 39s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900-talets mitt.
2 tim 33m
Matbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Geisli", Jakobsdals.
4 tim 13m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
1d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
1d 5 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Firma Svensk Tenn 2018.
1d 5 tim
3 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, tillverkat på Sävar snickeri.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
2d 6 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, 1800-talets första hälft.
3d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattduksbord, ett par, 1920-30-tal.
3d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
3d 3 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
4d 3 tim
Slagbord, furu, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eero Saarinen, "Tulip", bord, Knoll.
5d 3 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
6d 7 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK