211 föremål
Skrivbord, sent 1800-tal.
2 tim 30m
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal.
2 tim 32m
Skåp, allmoge, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Funkis, Sverige 1930-tal.
2 tim 33m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Swedish Grace, 1920-tal.
2 tim 52m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3 tim 4m
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
3 tim 6m
Fåtöljer, ett par, 1979.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
3 tim 8m
Bokhylla, 1900-talets mitt.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
3 tim 11m
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 6 st, sent 1900-tal.
3 tim 15m
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
3 tim 19m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
3 tim 21m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bäddsoffa, 1960-tal.
3 tim 28m
Bäddsoffa, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
3 tim 34m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Småland, daterat 1826.
1d 1 tim
Skåp, Småland, daterat 1826.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
1d 1 tim
Hörnskåp, omkring år 1800.
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
1d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
1d 2 tim
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1d 2 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/Skänk, sent 1800-tal.
1d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
1d 2 tim
Golvlampa med bord, 1950-tal.
4 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, England, tidigt 1900-tal.
1d 2 tim
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Väggbord, gustaviansk stil, omkring år 1900.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dall'Agnese Di Serre, soffa, Italien, 1980-tal.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Badkarssoffa, 1800-talets andra hälft.
2d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 2 tim
Skänk, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
2d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
2d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Thailand, 1900-tal.
2d 23 tim
Skåp, Thailand, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EOOS, matbord, "Tadeo", Walter Knoll, Tyskland.
2d 23 tim
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kubbstol, 1945.
2d 23 tim
Kubbstol, 1945.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK