136 föremål
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Långbord 1900-tal.
4d 20 tim
Långbord 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Geisli", Jakobsdals.
17 tim 43m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsbord "Bistro" Hope 2000-tal.
4d 20 tim
800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
3d 16 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, Firma Svensk Tenn 2018.
1d 18 tim
3 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eero Saarinen, "Tulip", bord, Knoll.
5d 17 tim
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK