451 föremål
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
2 tim 18m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
1d 21 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
6d 1 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
5d 1 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
4d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1 tim 22m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1 tim 58m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 2 st "Feather" Edsbyn samtida.
2d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
3d 20 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
7d 18 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring år 1800.
3d 23 tim
Bord, omkring år 1800.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordspegel, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
2 tim 16m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
6d 21 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
2d 18 tim
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
28m 54s
Byrå, 1950-60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
5d 19 tim
Byrå, Fröseke, 1960-70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, empirestil, 1900-talets andra hälft.
4m 54s
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
1d 20 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
2d 18 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
2d 1 tim
Bänk rokokostil 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
1d 18 tim
Bänk, 1970-80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
2d 19 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
1d 20 tim
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK