305 föremål
Soffbord 1970-tal.
6d 2 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
6d
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, 1800-talets slut.
4d
Sängbord, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, furu, 1800-tal.
4d
Slagbord, furu, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1930-tal.
5d 2 tim
Soffbord, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK