30 föremål
Kurt Hvitsjö, soffa, "Hannibal" Isku 1970-tal.
7d 22 tim
400 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Soffa, 1960-tal.
3d 23 tim
Soffa, 1960-tal.
770 EUR
Utropspris
900 EUR
Soffbord, 1960-tal.
23 tim 8m
Soffbord, 1960-tal.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
1d 23 tim
75 EUR
Utropspris
250 EUR