Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst

15 föremål
INA SJÖSTRÖM, olja på duk, signerad.
390 EUR
Utropspris
800 EUR
ELIAS MUUKKA, olja på pannå, signerad.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
SANTERI SALOKIVI, olja på duk, signerad och daterad 1906.
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ARTHUR HEICKELL, olja på pannå, signerad.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
OTTO WALLENIUS, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
ANNA SNELLMAN, pastell, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR