31 föremål
Bordslampa, 1930/40-tal.
6d 21 tim
Bordslampa, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, 1960/70-tal.
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, porslin, Kina, 1900-tal.
3d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
3d 19 tim
Bordslampa, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans-Agne Jakobsson, bordslampa, "B54", Markaryd.
3d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
19 tim 41m
Bordslampa 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
1d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK