14 föremål
Ingegerd Silow, matta rölakan signerad 235x165 cm.
2d 16 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ryamatta, 1960-tal.
6d 16 tim
Ryamatta, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ryamatta, 1900-tal.
6d 17 tim
Ryamatta, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR