Auktioner online

Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 23 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
PG Thelander, Kossa.
7d
PG Thelander, Kossa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jon Popp,  orientaliska ryttare.
6d 23 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
7d
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Örhängen, ca 15K guld med smaragder.
< 1m
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Hänge, 14K guld och safirer.
4m 35s
Hänge, 14K guld och safirer.
160 EUR
Utropspris
270 EUR
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
8m 35s
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Girard-Perregaux, Damier, armbandsur, 29 x 29 mm.
12m 35s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
23 tim 10m
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
8 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Ursula".
7d
Kuutti Lavonen, "Ursula".
1 050 EUR
Utropspris
900 EUR
Salvador Dalí, "The Smugglers", ur "Carmen",
3d 21 tim
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anders Zorn,"Byst".
3d 23 tim
Anders Zorn,"Byst".
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK