20 föremål
Soffbord 1970-tal.
2d
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
18 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
17 tim 31m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK