Kan inte nå servern
 
158 föremål
Kullervo Koivisto, Landskap.
7 tim 7m
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
7 tim 11m
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
7 tim 41m
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pauli Partanen, "Five".
7 tim 45m
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
7 tim 51m
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
7 tim 57m
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
7 tim 59m
Gucci, väska.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
8 tim 5m
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
8 tim 7m
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
420 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
1d 10 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
620 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
1d 10 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
1d 11 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Stol, 1900-talets första hälft.
2d 8 tim
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 8 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 8 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.