277 föremål
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
6d 9 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
6d 9 tim
Vägglampa, Orno, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, Seamaster, armbandsur, 22 mm.
2d 8 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hanna Rönnberg, Vinterlandskap.
5d 5 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Soffa, 1900-talets slut.
2d 8 tim
Soffa, 1900-talets slut.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Otto Mäkilä, Enslig strand.
6d 9 tim
Otto Mäkilä, Enslig strand.
150 EUR
Utropspris
450 EUR
Erkki Sakari Heinonen, "September".
9 tim 18m
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
9 tim 26m
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Sidobord, 1800-talets mitt.
2d 8 tim
Sidobord, 1800-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR