252 föremål
Kiyoshi Saito, Gate in Kamakura.
7d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 6 st Gustaviansk stil 1900-tal.
2d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord Linden möbler sent 1900-tal.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Motiv från Stockholm.
3d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur utan titel.
5d 1 tim
3 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jules Jürgensen, armbandsur, 34 mm.
2d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mynt  Frankrike, 20 franc 1911 18K guld.
3d 1 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fritz Hansen fåtölj modell 8020 1950-tal Danmark.
7d
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Axel Nilsson, "Hamnbild".
3d 1 tim
Axel Nilsson, "Hamnbild".
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sidobord Art Deco-stil 1900-tal.
2d 1 tim
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
1d 1 tim
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, Andersen furniture Danmark.
4d
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eero Järnefelt, Porträtt av äldre kvinna.
3d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piet Mondrian, Utan titel ur XXe siecle nr 9 Boulogne 1957.
5d
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
4d 1 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Max Mikael Book, "Etturet".
3d 1 tim
Max Mikael Book, "Etturet".
9 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
7d 1 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
1d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Samuel Joensen-Mikines, Båt i hamn.
2d 1 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK