175 föremål
Byrå, 1800-tal.
1d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
4d 20 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 18 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 19 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 16 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 20 tim
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
18 tim 16m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 16 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK