173 föremål
Byrå, 1800-tal.
22 tim 3m
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 22 tim
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dagbädd, "Dicentra", Søren Lund, Danmark.
1d
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
5d 21 tim
19 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 23 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
4d
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
7d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 20 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
7d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
7d
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 21 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK