167 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
5d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
6 tim 54m
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
6 tim 32m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
7 tim 36m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
5d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5 tim 24m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
2d 9 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
8 tim 44m
Byrå, Gustaviansk stil.
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Céline, väska, "Medium Phantom".
5 tim
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
1d 5 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK