Kan inte nå servern
 
107 föremål
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
2d 16 tim
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
5d 18 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
3d 15 tim
Loewe, väska, "Puzzle Mini".
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
1d 17 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
5d 15 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.