Kan inte nå servern
 
72 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 15 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
18 tim 5m
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 17 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
17 tim 7m
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
18 tim 35m
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 17 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.