84 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
4d 1 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4 tim 12m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3 tim 54m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 23 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK