Kan inte nå servern
 
159 föremål
Annika Masolle, Utan titel.
1d 4 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 2 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
2d 3 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 442 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.