Matbord, omkring år 1900.
< 1m
Matbord, omkring år 1900.
5 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 1”, Fogia.
1m 50s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
5m 50s
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ Thonet tidigt 1900-tal.
7m 50s
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägg/bords-lampa 1900-talets mitt.
9m 50s
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK