1739 föremål
Jean Fautrier, Liggande modell.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Bakhtiari, ca 305 x 210 cm.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 391 x 317 cm.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Takkrona, jugend, 1900-talets början.
6d 21 tim
220 EUR
Utropspris
500 EUR
John Varley II, Japansk trädgård.
6d 21 tim
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Kalle Eskola, Vas vid fönstret.
6d 21 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Älgar i en skogsdamm.
6d 22 tim
270 EUR
Utropspris
500 EUR
Jacques Le Nantec, Balettdansare.
6d 22 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Reijo Meller, "Badare".
6d 22 tim
Reijo Meller, "Badare".
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Alf Lindberg, Träd i vind.
6d 22 tim
Alf Lindberg, Träd i vind.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
6d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
6d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
6d 23 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 23 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK