Kan inte nå servern
 
211 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
7 tim 13m
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
7 tim 27m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byster, 2 st, omkring 1900.
8 tim 43m
Byster, 2 st, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 10 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
2d 9 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.