162 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK