2109 föremål
Carl Fredrik Hill, tuschteckning.
500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta kelim 506 x 80 cm.
Inga bud
Utropspris
7 000 SEK
Matta kelim, 392 x 326 cm.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Skänk, Korea 1900-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld. Unoaerre.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Eero Nelimarkka, olja på duk, signerad och daterad.
123 EUR
Utropspris
700 EUR
Omega, Seamaster, armbandsur, 36 mm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Hänge, 14K guld, emalj.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld, diamanter ca 0.30 ct tot.
200 EUR
Utropspris
550 EUR
Takampel, 1800- och 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Hy Moser & Cie, armbandsur, 30 mm.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Edvin Öhrström, vas signerad Orrefors.
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rökbord/drinkbord Art Deco 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK