Kan inte nå servern
 
62 föremål
Spegel, 1930-40-tal.
18 tim 8m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
5d 18 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.