Kan inte nå servern
 
63 föremål
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
11 tim 10m
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 7 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
6d 8 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
11 tim 22m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
6 tim 6m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.