Kan inte nå servern
 
52 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
22 tim 55m
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1930/40-tal.
5d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 23 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 20 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
22 tim 31m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
7d
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
2 400 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
1d
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
Aktuellt bud
3 300 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.