1370 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 9 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 7 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 9 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
3d 11 tim
Bänk, Kina.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
2d 12 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
C Göran Karlsson, "Ros".
5 tim 42m
C Göran Karlsson, "Ros".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
2d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
4d 8 tim
Camilla Pyk, utan titel.
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
2d 8 tim
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
5 tim 56m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
2d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 3 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 9 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
4 tim 32m
Chanel, väska, 2004-2005.
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 10 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
3 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 6 tim
Charles Roka, Modellstudie.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 5 tim
Charles Roka, Modellstudie.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 7 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
4 tim 42m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK