1505 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
6 tim 2m
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
1d 5 tim
Burberry, väska.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 10 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 5 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 7 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
6d 6 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 8 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
4d 9 tim
Bänk, Kina.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
3d 10 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
C Göran Karlsson, "Ros".
1d 4 tim
C Göran Karlsson, "Ros".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
3d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
5d 6 tim
Camilla Pyk, utan titel.
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
3d 7 tim
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
3d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
5d 2 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK