1370 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 16 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 18 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 16 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
3d 20 tim
Bänk, Kina.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
2d 21 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
C Göran Karlsson, "Ros".
14 tim 59m
C Göran Karlsson, "Ros".
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CO Hultén, "Överflyglad byggnad".
2d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
4d 17 tim
Camilla Pyk, utan titel.
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
2d 17 tim
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Fotograferna".
15 tim 13m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
2d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 13 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 18 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
13 tim 49m
Chanel, väska, 2004-2005.
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1d 19 tim
Chanel, väska, 2010-2011.
3 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 15 tim
Charles Roka, Modellstudie.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Roka, Modellstudie.
6d 15 tim
Charles Roka, Modellstudie.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
5d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
13 tim 59m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK