Kan inte nå servern
 
1143 föremål
Eva Lange, "Valmo".
4d 1 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
6d 3 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
45m 35s
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
20 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fickur, 47 mm.
6d 3 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fällbord, 1800-tal.
2d
Fällbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 1 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 2 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
3 tim 53m
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
2d 1 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
6d
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
7d 3 tim
Gerd Nordenskjöld, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
4d 1 tim
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4 tim 25m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
4 tim 7m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
6d
Golvlampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, vintage.
4d 23 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
6d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
4d 2 tim
Gudmar Olovson, "Kristian Schmidt".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
2d
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 604 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
2d 4 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Svenson, Landsväg.
6d
Gunnar Svenson, Landsväg.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Günter Frühtrunk, "Staccato".
5d
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
7d 2 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.