Kan inte nå servern
 
1234 föremål
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 4 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 2 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lodbössa, 1800-tal.
1d 1 tim
Lodbössa, 1800-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 2 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lotte Laserstein, Traute.
5d 4 tim
Lotte Laserstein, Traute.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d 5 tim
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, manschettknappar.
3 tim 14m
Louis Vuitton, manschettknappar.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
2d
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
3d 5 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Madeleine Pyk, "Älgar".
3d 3 tim
Madeleine Pyk, "Älgar".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
3d 3 tim
Madeleine Pyk, Skridskobanan.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
1 tim 56m
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Margit Jones, Skisser 11 st.
6d 3 tim
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
4d 5 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
2d 1 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Keshan old/semaiantik ca 410x293 cm.
1d
Matta Keshan old/semaiantik ca 410x293 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Kina old ca 313x214 cm.
6 tim 26m
Matta Kina old ca 313x214 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta dubbelsidig 1900-talets mitt ca 236x156 cm.
2d
Matta dubbelsidig 1900-talets mitt ca 236x156 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
35m 51s
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ghom, äldre, 398 x 293 cm.
6d 2 tim
Matta, Ghom, äldre, 398 x 293 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
3d 4 tim
Matta, Kashmar, 408 x 307 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.