Kan inte nå servern
 
1286 föremål
Viljo Hurme, Höstlandskap.
5d 7 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Lars Jonsson, Två fåglar.
5d 7 tim
Lars Jonsson, Två fåglar.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, väska, "Soho".
5d 7 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
5d 7 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Johannes Gebhard, Vårvinter.
5d 7 tim
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Kuutti Lavonen, "Aeda".
5d 8 tim
Kuutti Lavonen, "Aeda".
Aktuellt bud
570 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 9 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
5d 9 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.