1674 föremål
Cartier, scarf.
5d 12 tim
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
5d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord/sidobord, Italien 1970-tal.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
5d 13 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1930740-tal.
5d 13 tim
Taklampa, 1930740-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
5d 13 tim
Byrå omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Ghom silke old/semiantik ca 131x78 cm.
5d 14 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Juell Gleditsc, "Skellefte älv".
5d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
5d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
5d 14 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
5d 14 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 14 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Pelle Åberg, Kvinna med rosa parasoll.
5d 14 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pelle Åberg, Skurgumma.
5d 14 tim
Pelle Åberg, Skurgumma.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
5d 14 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
5d 14 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
5d 15 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
5d 15 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
5d 15 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
5d 15 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
5d 15 tim
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Howard, fickur, savonett, 51,5 mm.
5d 15 tim
10 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Camails".
5d 15 tim
Hermès, scarf, "Camails".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Hallström, Höstlandskap.
5d 16 tim
Eric Hallström, Höstlandskap.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jean Tinguely, efter. "Méta".
5d 16 tim
Jean Tinguely, efter. "Méta".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
5d 16 tim
5 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
Breitling, Colt, armbandsur, 37,6 mm.
5d 16 tim
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK