Kan inte nå servern
 
1285 föremål
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
5d 12 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Älg i skog.
5d 12 tim
Harald Wiberg, Älg i skog.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 14 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5d 14 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 14 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
5d 14 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
5d 14 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
6d 10 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring platina med briljantslipad diamant.
6d 10 tim
Ring platina med briljantslipad diamant.
Aktuellt bud
6 666 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
6d 10 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Blå figur.
6d 10 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
6d 10 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
6d 10 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
6d 10 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
6d 11 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d 11 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 11 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Porträtt av en man.
6d 11 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 11 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.