1827 föremål
Elsa Stackelberg, trädgårdsbord Fri Form sent 1900-tal.
6d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1940-tal.
6d
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
6d
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
6d
Fåtölj/emma 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skål silver A Michelsen Danmark 1900-tal.
6d
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
6d
Mulberry, väska.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tiffany & Co, armbandsur, 23,5 mm.
6d 23 tim
200 EUR
Utropspris
550 EUR
Gucci, väska samt portmonnä vintage.
6d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld.
7d
Armband 18K guld.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
7d
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulpturer 2 st Utan titel.
7d
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
7d
David Shrigley, "Swan".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
7d
555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "BayswaterDouble Zip",
7d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor 1 par EWÅ.  1900-talets mitt.
7d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
7d
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jules Jürgensen, armbandsur, 34 mm.
7d 23 tim
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Cartier, scarf.
8d 20 tim
Cartier, scarf.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Les Tambours".
8d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK