Kan inte nå servern
 
1565 föremål
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
22 tim 56m
Matta, Keshan, ca 295 x 197 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
23 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
23 tim 4m
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
23 tim 8m
Ring, Waldemar Jonsson, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
23 tim 18m
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
23 tim 22m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
23 tim 24m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
23 tim 30m
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
23 tim 32m
Matta, Kashmar, ca 383 x 293 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
17 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
23 tim 34m
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
23 tim 46m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
23 tim 48m
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
23 tim 52m
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
23 tim 54m
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.