Kan inte nå servern
 
1287 föremål
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
3d 16 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca 387 x 291 cm.
3d 16 tim
Matta, Keshan, ca 387 x 291 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 16 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
3d 16 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 16 tim
Bord, 1950-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
3d 16 tim
Matta, Kashmir, ca 205 x 138 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 312 x 216 cm.
3d 16 tim
Matta, Mahal, ca. 312 x 216 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 398 x 287 cm.
3d 16 tim
Matta, Keshan, ca. 398 x 287 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 17 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 17 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 17 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 405 x 290 cm.
3d 17 tim
Matta, Keshan, ca. 405 x 290 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ina Colliander, Flicka med flätor.
3d 17 tim
Ina Colliander, Flicka med flätor.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
3d 17 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Philip von Schantz, "Röda druvor".
3d 17 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 17 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
3d 17 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
3d 18 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
3d 18 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
3d 18 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
3d 18 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
3d 18 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
3d 18 tim
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 18 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 18 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 18 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 18 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.