Kan inte nå servern
 
1289 föremål
Engelsk skola, 1800-tal. Framryckande artilleri.
4d
Engelsk skola, 1800-tal. Framryckande artilleri.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
4d
Marie-Louise Ekman, "I djungeln".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
4d
Vitrinskåp, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 1 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.