1737 föremål
Matta, Keshan, ca. 305 x 202 cm.
18 tim 10m
2 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 200 x 156 cm.
18 tim 16m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 420 x 296 cm.
18 tim 18m
5 555 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Abelardo Gonzalez, soffbord, 2000-tal.
18 tim 24m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st "Jette" IKEA 1900-talets senare del.
18 tim 30m
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940-tal.
18 tim 42m
Fåtölj Danmark 1940-tal.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta Sarouk semiantik/antik ca 354x253 cm.
18 tim 44m
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
18 tim 46m
Soffbord sent 1900-tal.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Rosenström, väggskulptur Utan titel.
18 tim 48m
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard 1950/60-tal.
18 tim 50m
Sideboard 1950/60-tal.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
18 tim 52m
Hylla tidigt 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägg/bords-lampa 1900-talets mitt.
18 tim 54m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
18 tim 56m
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
1 111 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
19 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn sent 1900-tal.
19 tim 2m
Serveringsvagn sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp/skänk 1800-talets senare del.
19 tim 6m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
19 tim 8m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer,  "Mandrake finns inte mer".
19 tim 18m
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, taklampa/vägglampa "Melt".
19 tim 22m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard/ väggbord, 1900-tal.
19 tim 44m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
20 tim 6m
Gucci, scarf, "Flora".
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Palm de Rosa, "Stockholm, Blasieholmen".
20 tim 8m
900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anteiennebord, 2 st, 1800-talets senare del.
20 tim 12m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Louis XV-stil, 1800-tal.
20 tim 18m
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 296 x 204 cm.
20 tim 28m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Sparvhök på sten.
20 tim 30m
2 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater".
20 tim 32m
Mulberry, väska, "Bayswater".
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Mors A La Conétable".
20 tim 34m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, omkring år 1900.
20 tim 44m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets mitt.
20 tim 46m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
20 tim 50m
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taburett, gustaviansk stil. omkring år 1800.
20 tim 52m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Axel Lind, ”Hav”.
20 tim 56m
Axel Lind, Axel Lind, ”Hav”.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Fagerlund, vägglampor, ett par, Orrefors.
21 tim 4m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1950-tal.
21 tim 10m
Soffbord, Italien, 1950-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Poudreuse, rokoko, 1700-tal.
21 tim 16m
Poudreuse, rokoko, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salvatore Ferragamo, plånbok.
21 tim 18m
Salvatore Ferragamo, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?