48 föremål
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
1d
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 23 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
22 tim 10m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK