Kan inte nå servern
 
200 föremål
Margit Jones, Skisser 11 st.
1d 20 tim
Margit Jones, Skisser 11 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Hans Arnold, Utan titel.
3d 20 tim
Hans Arnold, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
4d 22 tim
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
3d 22 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 19 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
19 tim 44m
Matta, Sarouk Mir, 280 x 200 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
6d 20 tim
Matta, orientalisk, ca 272 x 208 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
5d 19 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
4d 22 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4d 22 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
4d 22 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
3d 17 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
2d 18 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.