Kan inte nå servern
 
1279 föremål
Bord, 2000-tal.
6d 20 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 17 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.