1286 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
4 tim 32m
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
7 tim 54m
Agda Holst, stilleben.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
4 tim 10m
Ring, 18K guld med blå topas.
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Egron Lundgren, Indisk militär.
5 tim 50m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
4 tim 4m
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, omkring 1900.
4 tim 30m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 5 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
2d 5 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 7 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 2 tim
1 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
5 tim 54m
Chanel, väska, 2010-2011.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 6 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
3 tim 12m
AKAY, Reason for Living.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 4 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
3 tim 52m
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 4 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 1 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK