1287 föremål
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
12 tim 39m
22 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
16 tim 1m
Agda Holst, stilleben.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
12 tim 17m
Ring, 18K guld med blå topas.
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Egron Lundgren, Indisk militär.
13 tim 57m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
3d 8 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
12 tim 11m
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, omkring 1900.
12 tim 37m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 13 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
2d 13 tim
Sven Lidberg, Flanörer.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 15 tim
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 14 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
14 tim 1m
Chanel, väska, 2010-2011.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 12 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tissot, armbandsur, 18K guld, 17 mm.
11 tim 59m
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 11 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 12 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 15 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
1d 14 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK