Kan inte nå servern
 
1091 föremål
Andy Warhol, efter, "Brillo".
2d 22 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 23 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Helge Dahlman, Fiskars.
10m
Helge Dahlman, Fiskars.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
300 EUR
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 1 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helge Dahlman, Tölöviken.
14m
Helge Dahlman, Tölöviken.
Aktuellt bud
420 EUR
Utropspris
300 EUR
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
21 tim 37m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
21 tim 43m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nick Alm, "Kaféscen".
2d 23 tim
Nick Alm, "Kaféscen".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, väska/clutch, "Knot".
3d
Bottega Veneta, väska/clutch, "Knot".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
1d 22 tim
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
35m 59s
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
4 637 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska.
5d 18 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.