Kan inte nå servern
 
1091 föremål
Stolar, 12 st, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud 
15 500 SEK
Utropspris 
10 000 SEK
Céline, "Trio bag", väska.
Aktuellt bud 
720 EUR
Utropspris 
500 EUR
Leica M4, no. 1194336, 1968-69.
Aktuellt bud 
17 000 SEK
Utropspris 
10 000 SEK
Engelbert, ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Louis Vuitton, "Bucket", väska.
Aktuellt bud 
580 EUR
Utropspris 
500 EUR
Bengt Lindström, carborundumetsning, signerad 7/99.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Louis Vuitton, "Chelsea", väska.
Aktuellt bud 
551 EUR
Utropspris 
600 EUR
Louis Vuitton, "Noé", väska.
Aktuellt bud 
680 EUR
Utropspris 
650 EUR
Mido, fickur, savonett, 51 mm.
Aktuellt bud 
5 755 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Klockkedja, 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud 
7 700 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Nandor Mikola, akvarell, signerad.
Aktuellt bud 
340 EUR
Utropspris 
350 EUR
Omega, Seamaster Professional, armbandsur, 41 mm.
Aktuellt bud 
12 500 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Sidobord/bänk, Walles & Walles.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Ring med safir och diamanter.
Aktuellt bud 
2 850 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Ring med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris 
19 000 SEK
Hugo Backmansson, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
375 EUR
Utropspris 
350 EUR
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Björn Weckström, halskedja, 18K guld, Lapponia.
Aktuellt bud 
12 008 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud 
85 EUR
Utropspris 
250 EUR
Louis Vuitton, "Alma", väska.
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris 
500 EUR
Leif-Erik Nygårds, signerad affisch.
Aktuellt bud 
5 700 SEK
Utropspris 
7 000 SEK
Cocktailring med olikslipade diamanter.
Aktuellt bud 
14 500 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Ring med briljantslipad diamant ca 0,25 ct.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Tag Heuer, Formula 1, armbandsur, 41 mm.
Aktuellt bud 
6 400 SEK
Utropspris 
9 000 SEK
Mattor, 2 st. Ca 140 x 95 cm.
Aktuellt bud 
102 EUR
Utropspris 
300 EUR
Niels Gammelgaard, hylla, "moment/Enetri", IKEA.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver Lund 1955.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Bruno Mathsson, sofbord, "Annika", DUX.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Bengt Lindström, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Ulla Viotti, tavlor, ett par.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Bengt Lindström, olja på duk signerad.
Aktuellt bud 
37 000 SEK
Utropspris 
60 000 SEK
City, kronograf, armbandsur, 39 mm.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud 
75 EUR
Utropspris 
200 EUR
Olof Krumlinde, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Spegel, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris 
2 500 SEK