Kan inte nå servern
 
1111 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 16 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Andy Warhol, efter, "Brillo".
2d 15 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
18 tim 30m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
14 tim 58m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Burberry, väska.
15 tim 4m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska.
5d 12 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Brera".
1d 12 tim
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nick Alm, "Kaféscen".
2d 16 tim
Nick Alm, "Kaféscen".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
1d 15 tim
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
17 tim 50m
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.