1345 föremål
Zao Wou-ki, Composition.
3d 11 tim
Zao Wou-ki, Composition.
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
3d 11 tim
Claes Eklundh, utan titel.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
4d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
4d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
4d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
4d 8 tim
Albert Johansson, Utan titel.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
4d 8 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 9 tim
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
4d 9 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
4d 9 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
4d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
4d 9 tim
1 258 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Mulberry, plånbok.
4d 9 tim
Mulberry, plånbok.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK