1739 föremål
Matta Najafabad ca 348x237 cm.
20 tim 41m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eterna, armbandsur, 24 mm.
18 tim 45m
Eterna, armbandsur, 24 mm.
909 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Dora Wahlroos, Nunnan vid trappan.
18 tim 51m
500 EUR
Utropspris
700 EUR
Champagnekylare, St James.
18 tim 49m
Champagnekylare, St James.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Juhana Blomstedt, "Frikast".
18 tim 41m
Juhana Blomstedt, "Frikast".
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
18 tim 55m
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Omega, Constellation, armbandsur, 22,5 mm.
18 tim 59m
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
19 tim 5m
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Grigor Auer, Sjölandskap från Koli.
19 tim 13m
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Herbert John Finn, Vy från Venedig.
19 tim 29m
240 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
19 tim 31m
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, Abstract.
19 tim 41m
Nandor Mikola, Abstract.
440 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Sparre, Arbetare.
19 tim 43m
Louis Sparre, Arbetare.
180 EUR
Utropspris
250 EUR