Förgyll ditt hem med konst! 301

42 föremål
OSCAR REUTERSVÄRD, akvarell, signerad Oscar Reutersvärd.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD, tuschteckning, signerad.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALY BEN SALEM, akvarell, signerad.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD, tusch på japanpapper, signerad.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLF PETTERSSON, olja på duk signerad och daterad 74.
Klubbat pris
1 250 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS LARSSON, olja på duk, signerad och daterad 66.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIRGIT BROMS, gouache, signerad.
Klubbat pris
3 265 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERLAND CULLBERG, olja på duk.
ERLAND CULLBERG, olja på duk.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALY BEN SALEM, gouache signerad.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIK OLSON oljemålning på duk, signerad och daterad 1949.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MADELEINE PYK, gouache, signerad.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG OLSON, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SUNE RUDNERT, olja på duk signerad.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUNE RUDNERT, olja på duk signerad och daterad 77.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD, skulptur, metall, signerad.
Klubbat pris
5 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL OLSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARIN OLSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS GRÖNFELT, olja på duk. Signerad och daterad -73.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografi signerad 35/150.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE KÅKS, olja på duk. Signerad.
Klubbat pris
5 201 SEK
Utropspris
7 500 SEK
ERLAND CULLBERG, pastell, signerad.
Klubbat pris
2 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MICHAEL SCHLEU, oljefärg och bivax, signerad a tergo.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELMUT MANTEL, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
9 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ESAIAS THORÉN, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MADELEINE PYK, olja på duk, signerad M PYK.
Klubbat pris
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGER EKDAHL, teckning, signerad och daterad 1969.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG CLAESSON, tuschteckning, signerad.
Klubbat pris
3 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAURITZ KARSTRÖM, blandteknik, signerad och daterad -01.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK