Inred sommarhuset

24 föremål
OLLE NYMAN, akvarell signerad.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL RYD, olja på pannå, signerad och daterad 36.
Klubbat pris
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO VON ZWEIGBERGK, olja på pannå, signerad och daterad 29.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RUNE JANSSON, pastell, signerad och daterad 1962.
Klubbat pris
660 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERLAND CULLBERG, oljekrita på papper, signerad.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE NORDBERG, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT FRANSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIC HALLSTRÖM, blandteknik på papp-pannå, signerad.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL GADÖ, olja på duk signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE PALLARP, olja på duk, signerad. Daterad 1963 a tergo.
Klubbat pris
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LARS FOHLIN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
296 EUR
Utropspris
250 EUR
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MILLY EBBA MARIA SLÖÖR, Olja på duk, signerad.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN, olja på pannå, signerad och daterad 1966.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
1 330 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE JOHANSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
1 401 SEK
Utropspris
2 000 SEK