Inred sommarhuset

80 föremål
PABLO PICASSO, efter, pochoir, numrerad 240/500.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
827 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA CRONQVIST, litografi, signerad och numrerad 2/10.
Klubbat pris
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK, färglitografi, signerad och numrerad 85/160.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG THELANDER, färgetsning, signerad EA.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 54/175.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MORENO PINCAS, etsningar 2 st, signerade.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLA BILLGREN, litografi, signerad, EA, daterad 79.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORSTEN ANDERSSON, träsnitt, signerad samt med dedikation.
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 139-140, 1963.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLA BILLGREN, litografi, signerad, EA och daterad 79.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 705 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ,  färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 139-140 1963.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES BRAQUE, efter, färglitografi.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur Chagall Lithographe I 1960.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Miró Lithographe III.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur Chagall Lithographe II.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE BONNARD, efter, ur Verve nr 8, vol II 1940.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur  Chagall Lithographe II, 1963.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 182 1969.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 144-146 1964.
Klubbat pris
2 016 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK