GRAFIK

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här återfinns litografier, träsnitt, etsningar, serigrafier, offset och gichlée, - såväl signerad originalgrafik i numrerad upplaga, som reproduktionsgrafik och utställningsaffischer.
Har du grafik och är nyfiken på värdet? Vi har dagligen tusentals besökare på den här kategorin.
Kontakta oss för värdering och få ett snabbt svar.

Spara dina favoriter