Herbert John Finn, Vy från Venedig.
1m
520 EUR
Utropspris
400 EUR
Nandor Mikola, Abstract.
1m
Nandor Mikola, Abstract.
590 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Sparre, Arbetare.
3m
Louis Sparre, Arbetare.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
5m
Soffbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, nyrokoko, 1800-talets slut.
9m
100 EUR
Utropspris
250 EUR