PARKSOFFA

Gjutjärn, Näfveqvarn. 1900-tal.

Grönmålad med röda, svängda gavlar i gjutjärn. Rygg och sits i trä.

Konditionsrapport

Slitage. Anlöpningar. Sliten bemålning.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8253707 bukobject
    • 8253707 thumb
    • 8253708 thumb
    • 8253709 thumb
    • 8253710 thumb
    • 8253712 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss