97 föremål
Soffa Art Deco 1900-talets första hälft.
5 tim 20m
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilstol 2000-tal.
5 tim 56m
Vilstol 2000-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, DUX, 1900-talets andra hälft.
9 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940-tal.
10 tim 54m
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1930/40-tal.
12 tim 24m
1 300 EUR
Utropspris
4 000 EUR
Karmstol Louis XV-stil 1900-tal.
1d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1800-talets andra hälft.
1d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 2000-tal.
1d 10 tim
Fåtöljer, ett par, 2000-tal.
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dagbädd, "Ritzy", Layered.
1d 11 tim
Dagbädd, "Ritzy", Layered.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Walles & Walles, Sverige, 2000-tal.
1d 12 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Nørgaard, fåtölj, 2000-tal.
1d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bror Boije, fåtölj, "Junker", Dux.
1d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Clubfåtölj, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Clubfåtölj, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Niels Gammelgaard, soffa, "Moment", IKEA.
2d 10 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj möjligen Italien 1900-talets mitt.
2d 12 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Sengustaviansk, omkring år 1800.
3d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fåtölj  Finland Asko 1940-tal.
3d 13 tim
Fåtölj Finland Asko 1940-tal.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, Karl Johan, 1800-talets mitt.
5d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
5d 13 tim
9 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Fåtölj Helena Asko Finalnd 1940-tal.
6d 11 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK