Förgyll ditt hem med konst! 301

17 föremål
ATTE LAITILA, krita, signerad.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JYRKI POUSSU, kollage, signerad och daterad 1991.
Klubbat pris
45 EUR
Utropspris
200 EUR
PIRJO PARTANEN, akryl, signerad och daterad -06.
Klubbat pris
170 EUR
Utropspris
300 EUR
JUHANI HAKALAHTI, olja på duk, signerad -80.
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
700 EUR
JUHANI HAKALAHTI, olja på duk, signerad - 78.
Klubbat pris
1 400 EUR
Utropspris
800 EUR